top of page

Şirket Değerleri

Tüketici sağlığı ürünlerindeki uzmanlığımızı, ‘sürekli yenilik’ ilkemizden ve uzun yıllara dayanan tecrübemizden alıyoruz.

Milyonlarca insanın düzenli olarak kullandığı ürünlerimizi üretirken de her zaman tüketici ihtiyaçlarını ön planda tutuyoruz.

Bu sayede uzun yıllardır insanların hayatlarında yer edinmiş lider markalara sahibiz.

Kurumsal

 

Netpa Tüketim; OTC, kişisel bakım, FMCG ve tüketici sağlığı ürünlerinde faaliyet gösteren üretici ve dağıtıcı bir şirkettir.

 

Şirketimiz, ürettiği biyosidal, tıbbi cihaz ve kozmetik ruhsatlı ürünlerini milyonlarca son tüketiciye ulaştırarak, insanların hayatlarını daha sağlıklı ve mutlu yaşamalarını sağlamaktadır.

Netpa Tüketim Logo.png

Sağlık, Mutluluk.

Tedavi, korunma, mücadele. 
Var olduğumuz ürün kategorilerinde en önemli sağlık ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyoruz. Çünkü sağlığın her şeyden önce mutluluğun ilk şartı olduğuna inanıyoruz.

Sürekli Yenilik

Ürünlerimizde daha önce sunulmayanı yakalamak veya mevcutta yenilikler yapmak bir numaralı önceliğimiz. İnsanların hayatında fark yaratmanın yenilikçi olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Lider Markalar 

40 yılı aşkın süredir tüketici sağlığı ürünlerinde Türkiye’nin lider markalarına sahibiz. Gücümüzü milyonlarca tüketicinin güveninden alıyoruz.

Markalar

Zerobite İnsektisit grubu, Sinkov İnsektisit grubu, Plusnit Bitlenmeye Karşı Korunma ve Tedavi İlaçları, Wiss+ Güneş ve Kozmetik Ürünleri, Killing İnsektisitler gibi kendi kategorilerinde lider ürünlere sahip olan markaların üreticisi ve/veya dağıtıcısıdır.​

Aynı zamanda İtalyan Delicé Solaire Güneş Ürünleri’nin Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

ZeroBite%20Yan%20Logo_edited.png
Sinkov Logo PDF.png
Killing Logo.png
Plusnit_Logı.png
WISS LOGO 2020 PNG.png
Delice Logo Jpeg.png
bottom of page